https://www.high-endrolex.com/44

Działania banków, ubezpieczycieli i reasekuratorów wymagają ciągłej obserwacji, aby móc odpowiednio reagować na ich cele i strategie klimatyczne. Pozwala to wywierać na nie presję i motywować przedsiębiorstwa do większego zaangażowania w przyspieszenie transformacji energetycznej.

W ramach kampanii Insure Our Future współpracujemy z innymi organizacjami i przygotowujemy coroczny raport o zaawansowaniu światowych towarzystw ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych w procesie odchodzenia od ubezpieczania i inwestycji w paliwa kopalne. Oprócz tego przygotowujemy też własne, niezależne raporty o polskich firmach z sektora finansowego.

Tutaj możesz przeczytać artykuł o ostatnim raporcie Insure Our Future 2021:

LINK

Niedawno przygotowaliśmy raport bankowy, w którym przeanalizowaliśmy polityki 7 największych pod względem aktywów banków w Polsce pod kątem odchodzenia od paliw kopalnych.

Przeczytaj raport bankowy:

LINK

Opublikowaliśmy także analizę ryzyka związanego z inwestycjami w gaz kopalny oraz rolę, jaką sektor finansowy odgrywa w działaniach służących ochronie klimatu – w tym również w kontekście transformacji energetycznej Polski.

Przeczytaj analizę gazową:

LINK

Początek strony slot gacor WordPress CMS Checker