>
https://www.high-endrolex.com/44
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 247.
25-06-2020

Block Fossils Out - rozszerzenie na wyszukiwarki internetowe

Block Fossils Out to rozszerzenie na wyszukiwarki Chrome & Firefox 

Mamy bezprecedensową okazję, by zbudować czystszą, zdrowszą, bezpieczniejszą i bardziej sprawiedliwą przyszłość dla wszystkich, ale możemy to zrobić tylko wtedy, gdy dołączą do nas firmy zajmujące się paliwami kopalnymi.

Niektóre koncerny węglowe przechodzą „zieloną metamorfozę”, ale nawet jeśli podejmują wysiłek, inwestując w odnawialne źródła energii, to wciąż te same firmy produkujące brudną węglową energię. Są odpowiedzialne za blokowanie zmian politycznych, wysiedlenia ludzi pod budowę kopalni i zanieczyszczanie naszego powietrza i wody. Co więcej, wiele spółek węglowych odmawia jakiejkolwiek dyskusji o odejściu od paliw kopalnych. Bronią się przed transformacją, która pozwoliłaby chronić nasze zdrowie, klimat i przyszłość ich pracowników.

Jednocześnie wiele instytucji finansowych i inwestorów wciąż je wspiera, dla własnych korzyści niszcząc wspólne dobro.

Skoro odmawiają realnej zmiany i ograniczenia działalności związanej z emisjami dwutlenku węgla, mamy prawo je zablokować, dopóki nie podejmą właściwych działań.

Zainstaluj Block Fossils Out i wyślij wiadomość do tych firm, blokując ich strony internetowe i wysyłając im komunikat, dlaczego ich przekaz nie jest już mile widziane.

To rozszerzenie przeglądarki blokuje obecnie konkretne witryny i strony kluczowych europejskich spółek sektora węglowego i finansujących je firm z całej Europy. Priorytetem jest węgiel, ponieważ jest jednym z największych winowajców katastrofy klimatycznej. Wycofanie elektrowni węglowych w Europie do 2030 r. jest priorytetowym krokiem w walce z kryzysem klimatycznym. 

Block Fossils Out nie gromadzi żadnych danych osobowych ani danych dotyczących przeglądania. Każdy odwiedzany adres URL jest porównywany z bazą danych w samej przeglądarce, a poza tym zbieramy tylko podstawowe, anonimowe dane z przeglądarki dostępne w sklepach Chrome i Firefox. Obejmują one system operacyjny i przeglądarkę, w której zainstalowane jest rozszerzenie, kraj i język instalacji oraz czas instalacji. 

Więcej informacji znajdziecie tu:

blockfossilsout.com

#blockfossilsout

Początek strony slot gacor WordPress CMS Checker