>
https://www.high-endrolex.com/44
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 247.
23-11-2021

Webinar: Ubezpieczyciele, banki a klimat. W jaki sposób instytucje finansowe napędzają katastrofę klimatyczną?

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze „Ubezpieczyciele, banki a klimat. W jaki sposób instytucje finansowe napędzają katastrofę klimatyczną?”. Webinarium odbędzie się 29 listopada 2021 r., o godzinie 18:00, poprowadzi je Jan Chudzyński, ekonomista rozwoju, współpracownik Fundacji „Rozwój Tak – odkrywki Nie”, autor raportów i analiz, artykułów i wywiadów na temat zrównoważonej gospodarki.
 
COP26 w Glasgow to nie tylko międzyrządowe rozmowy na wysokim szczeblu, to także okazja, by skonfrontować deklarowane cele sektora finansowego w zakresie zrównoważonego rozwoju z realnymi działaniami ubezpieczycieli i banków. Opublikowany 3 listopada 2021 r. raport SCORECARD 2021 zestawia i ocenia działania największych na świecie firm ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych wobec sektora paliw kopalnych.
 
Podczas godzinnego webinarium 29 listopada omówimy sposoby, w jakie instytucje sektora finansowego wciąż wspierają paliwa kopalne, w szczególności sektor węglowy. Zaprezentujemy wyniki z najnowszych zestawień oceniających zgodność polityk i działań instytucji finansowych z celami klimatycznymi. Krytycznej analizie poddamy klimatyczne polityki polskich banków i towarzystw ubezpieczeniowych.


 
ℹ️JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Jeżeli chcesz wziąć udział w webinarium, wypełnij formularz online: https://forms.gle/GmdcSEYfzPwHejeh7
Na zgłoszenia czekamy do 29 listopada 2021 r. do godziny 15:00.
Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM. Link zostanie przesłany uczestnikom po rejestracji. Udział w webinarze jest bezpłatny.
________________________________
?️ Prowadzący: Jan Chudzyński, ekonomista
?️ Patrycja Stefanek z Fundacji „Rozwój TAK – Odkrywki NIE” , „Odpowiedzialny Inwestor”
?Data: 29 listopada 2021 r. o godzinie 18:00
________________________________
➡️Webinarium poprowadzi Jan Chudzyński, ekonomista rozwoju, współpracownik Fundacji „Rozwój Tak – odkrywki Nie”, autor raportów i analiz, artykułów i wywiadów na temat zrównoważonej gospodarki.
________________________________
➡️Organizatorzy: Fundacja „Rozwój Tak – odkrywki Nie” oraz „Odpowiedzialny Inwestor”
 

Najnowsze

Początek strony slot gacor WordPress CMS Checker